Eladó építési telek - Gödöllő

KAPCSOLAT
Kómár-Benke Nikoletta

+36 70 396

almaestatekft@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Telek terület

1478 m²

Tájolás

dél

Építési mód

könnyűszerkezetes

Épület szintje

2.

Épült

2012

Ingatlan azonosító:
78_aes

Pest megye, Gödöllő, Boncsok

Irányár

29 M Ft
(966.67 E Ft/㎡)

Terület

30 m²

Telek terület

1478 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Panorámás telek hétvégi házzal Gödöllőn – kivételes lehetőség!

Eladó Gödöllőn, a Boncsok dűlő csendes, természetközeli részén egy 1478 m²-es, panorámás zártkerti telek, rajta egy szigetelt, könnyűszerkezetes hétvégi házzal.

A telken egy 30 m²-es, kétszintes kialakítású épület található, amely 2012–2013-ban, engedéllyel épült, és rendelkezik használatbavételi engedéllyel.
Az épület szerkezete:
• betonalap, zsalukő lábazat
• fa vázszerkezet, kőzetgyapot szigeteléssel
• belső oldalon OSB, kívül lambéria burkolat
• fafödém, 15 cm hőszigeteléssel
• cserépfedés

A ház jelenlegi kialakítása:
• alsó szinten lakótér, vizesblokkal
• felső, külön bejáratú padlásszoba
• zuhanyzó, WC, mosógép

A fűtés konvektorokkal megoldott, emellett klímaberendezés is rendelkezésre áll. A villamos hálózat 380 V-tal bővített.

Telek és környezet
A telek két oldalról is megközelíthető, lakott utcában helyezkedik el, rendezett környezetben.

A tulajdoni lapon:
• 1077 m² kert művelési ág
• kb. 400 m² kivett terület (rajta az épület)
A telken található továbbá egy szerszámtároló, amely műhelyként is használható.

Közművek
• villany és gáz bevezetve
• vízellátás fúrt kútról, házi vízművel (új szivattyúval)
• betonozott emésztő
• csatorna nincs
Állandó lakhatás esetén új kút fúrása javasolt.

Beépítési lehetőség
A telek zártkerti besorolású, beépíthetősége 3%.
A helyi szabályozás szerint:
• maximum 30 m² alapterületű, kétszintes lakóépület építhető
• valamint 60 m² pince vagy szuterén kialakítható