Eladó legelő

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 558 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó legelők az országban

Hasznos és friss ajánlatok Magyarország gazdálkodói számára! Hirdessen Ön is nálunk!

9 találat

Eladó Legelő, Zámoly 92034 m² 28.5 M Ft

eladó Legelő

Fejér megye, Zámoly, Gánt feletti erdő
Azonosító: 68_bbm

ELADÓ PANORÁMÁS TERMÉSZETKÖZELI TERÜLET ZÁMOLYON – 9,2 HEKTÁR Eladásra kínálunk Zámoly külterületén, a 0163/4 és 0163/5 helyrajzi szám alatt található, összesen 92 034 m² nagyságú területet. A birtok nyilvántartás szerinti megoszlása: • 88 232 m² legelő • 3 802 m² erdő A terület jellemzően erdős, fás környezetű, természetközeli hangulato...

Telek terület
92034 m²
Irányár
28.5 M Ft
(0.31 E Ft/㎡)
Eladó Legelő, Dunakeszi 5878 m² 20 M Ft

eladó Legelő

Pest megye, Dunakeszi
Azonosító: 301_blm

Vissza nem térő alkalom! Végig aszfaltúton, térkövezett útburkolaton megközelíthető a telek! Dunakeszi déli területén, az ipari ingatlanok mellett közvetlenül elhelyezkedő területen egy LEGELŐ besorolású, jelenleg fás terület eladó. Ha valaki egyéb ok miatt lát benne fantáziát, a helyszínt megtekintve, tegyen árajánlatot! Lehet itt kalandpark...

Telek terület
5878 m²
Irányár
20 M Ft
(3.4 E Ft/㎡)
Eladó Legelő, Paks 85 m² 207.58 M Ft

eladó Legelő

Tolna megye, Paks
Azonosító: 7_bdn

Paks mellett, Dunakömlődön eladásra kínálok egy 85.099 m2-es területet! A 8,5 hektáros terület a 6-os főút mellett található, kiváló közlekedési lehetőséggel Pakstól csak 4 km-re. A vasút a 6-os főút mellett, átjáróval, az M6-os autópálya felhajtó mindkét irányba pár km. A terület jelenleg legelő besorolású, átminősítése megvalósítható. Azon...

Telek terület
85 m²
Irányár
207.58 M Ft
(575 E €)
(2.44 M Ft/㎡)
Eladó Legelő, Mátraszőlős 5898 m² 5.5 M Ft

eladó Legelő

Nógrád megye, Mátraszőlős
Azonosító: 12692_rds

Mátraszőlősön vált eladóvá egy 5898m2-es legelő, a község belterületének közvetlen szomszédságában!

 Az ingatlan Mátraszőlős külterületén, de közvetlen a belterületi határ mellett helyezkedik el. A Tulajdoni lap szerinti besorolása “legelő” és az “IG” megnevezésű(Ipari-gazdasági) övezetbe tartozik. A legnagyobb beépítettsége 50% lehet, de az ép...

Telek terület
5898 m²
Irányár
5.5 M Ft
(0.93 E Ft/㎡)
Eladó Legelő, Vác 10000 m² 35 M Ft

eladó Legelő

Pest megye, Vác, (Gombás), Kútvölgy düllő
Azonosító: 11962_bhi

Eladó 1 hektáros földterület Vácon a Naszály-hegy lábánál – ahol a csend és a természet találkozik. Ha szereted a természet közelségét, a madárcsicsergést és a friss hegyi levegőt, ez a hely neked való. Egy igazi kis menedék. Ideális választás, ha szeretnél egy nyugodt hétvégi birtokot, hobbitanyát, kisebb gazdaságot, vagy egyszerűen csak eg...

Telek terület
10000 m²
Irányár
35 M Ft
(3.5 E Ft/㎡)
Eladó Legelő, Kosd 3270 m² 6.9 M Ft

eladó Legelő

Pest megye, Kosd
Azonosító: 16153_bh

Eladásra kínálunk Kosdon egy 3270 nm-es legelőt. A telek remek elhelyezkedésű, könnyen megközelíthető, közel a lakott terület, mégis nyugodt, csendes helyen van. A telek erdővel határos, így a természet szerelmeseinek remek választás. Ideális állattartásra, mezőgazdasági tevékenység végzésére, illetve befektetésnek is. Beépíthetőség 3%. ...

Telek terület
3270 m²
Irányár
6.9 M Ft
(2.11 E Ft/㎡)
Eladó Legelő, Dorogháza 58600 m² 85 M Ft

eladó Legelő

Nógrád megye, Dorogháza, Dorog puszta
Azonosító: 91_kir

Eladó Tanya Major Bátonyterenyén, Maconka közelében! Kiváló elhelyezkedésű ingatlan, közvetlenül a Maconkai horgásztó mellett, mindössze 1 km-re a lakott területtől, aszfaltozott úton könnyen megközelíthető. A terület összesen 58.603 m², amely különböző egységekből áll: - 20.901 m² gondnoki lakó épület és udvar,✔ - 11.115 m² közúti terület,...

Telek terület
58600 m²
Irányár
85 M Ft
(1.45 E Ft/㎡)
pályázatra kész
Pályázatra kész
Eladó Legelő, Őrbottyán 39390 m² 52 M Ft

eladó Legelő

Pest megye, Őrbottyán, 2103-as út
Azonosító: 13432_bhv

Eladásra kínálok 39350 m2-es MÁ jelű általános mezőgazdasági övezeti telket Őrbottyán határában Váckisújfalu felé. A természet közelségét is biztosítja, így ideális helyszín lehet egy lakható, gazdasági épület kialakításához, állattartáshoz, növénytermesztéshez.Az MÁ jelű mezőgazdasági övezet övezeti paraméterei: 1/ beépítési mód szabadon álló,...

Telek terület
39390 m²
Irányár
52 M Ft
(1.32 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó Legelő, Vácrátót 10000 m² 20 M Ft

eladó Legelő

Pest megye, Vácrátót
Azonosító: 1200_pl

Vácrátóton eladó 10000nm gazdálkodásra vagy befektetésre alkalmas telek. Közművek az utcában előtte. Tullap szerint helyi jelentőségű védett terület. Besorolása Mv-1. Ami a következő paramétereket jelenti a HÉSZ szerint az építés szempontjából: max. beépíthetőség 0,03% max. burkolt felület 1% max. szintterületi mutató (nm/nm) 0,5 max. ép...

Telek terület
10000 m²
Irányár
20 M Ft
(2 E Ft/㎡)

9 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2