Eladó szántó - Őrbottyán

KAPCSOLAT
Horchy Krisztina

+36 70 274

horchykrisztina@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Telek terület

4680 m²

Belső azonosító:
P.O220500
Ingatlan azonosító:
12598_bhv

Pest megye, Őrbottyán, 2103-as út

Irányár

10.2 M Ft
(2.18 E Ft/㎡)

Telek terület

4680 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó telek Őrbottyánban!

Eladó Őrbottyán külterületi részén 4680 négyzetméter alapterületű telek. A föld területén évek óta akácos erdő növekszik,ami kitermelhető tűzifának,vagy akár méhészkedésre is kiválóan alkalmas.

A telek szántó besorolású,minimális aranykorona értéke van. Megközelítése erdőn keresztül,földúton lehetséges.

Azoknak ajánlom,akik a földben látják az értéket, gazdálkodásra,esetleg méhészkedésre alkalmas földterületet keresnek!

Előre egyeztetett időpontban megtekinthető!

Irodánk az alábbi szolgáltatásokkal segíti Önt a vásárlásban:

Telek terület
4680 m²
TÉRKÉP

Pest megye, Őrbottyán, 2103-as út

Hitelkalkulátor

KAPCSOLAT
Horchy Krisztina
Horchy Krisztina

+36 70 274 4960

horchykrisztina@gmail.com

KAPCSOLAT
Horchy Krisztina

+36 70 274