eladó telek Budapest, III. kerület területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 558 db
Budapest, III. kerület
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapest, III. kerületi eladó telek

eladó telek hirdetést keres Budapest, III. kerület területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Budapest, III. kerületi eladó telekBudapest, III. kerület
3 találat

Eladó Építési telek, Budapest, III. kerület 339 m² 120 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, III. kerület, Csillaghegy
Azonosító: 12765_rds

Budapest III. kerületének egyik különleges, mégis ritkán elérhető részén, a Királyok útján kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező ingatlant, mindössze egy karnyújtásnyira a Duna-parttól. A környezet nyugalma és a közelségben elérhető természeti értékek egyedülálló életérzést biztosítanak, miközben a városi infrastruktúra is könn...

Telek terület
339 m²
Irányár
120 M Ft
(353.98 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budapest, III. kerület 1282 m² 319 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, III. kerület, Csillaghegy
Azonosító: 1898_pl

ELADÓ FEJLESZTÉSI TELEK ÉPÜLETEKKEL A RÓMAI-PARTON! Eladó a Római-part egyik különleges hangulatú részén, a Kossuth Lajos üdülőpart közelében egy sport–rekreációs övezetben található fejlesztési telek. A telken jelenleg három meglévő, téglaépítésű épület található: 150 m² 50 m² 35 m² Illetve egy 5x10 méteres medence. Az ingatlan összkö...

Telek terület
1282 m²
Irányár
319 M Ft
(248.83 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budapest, III. kerület 1272 m² 285 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, III. kerület,
Azonosító: 3801_red

Kivételes lehetőség a III. kerületben - Táborhegyen, Óbuda hegyvidéki részén, 1272 nm-es, panorámás, enyhén lejtős, összközműves építési telek eladó! Buda egyik kedvelt részén, a GOBUDA Bevásárló központtól sétatávolságra elhelyezkedő ingatlan hegyvidéki környezetben, szép kilátással és zavartalan használhatósággal rendelkezik, a környéket rende...

Belső terület
1272 m²
Telek terület
1272 m²
Irányár
285 M Ft
(224.06 E Ft/㎡)
Panorámás!
Panorámás

3 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, III. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, III. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2