eladó telek Kismaros területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 558 db
Kismaros
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Kismaros területén eladó telek

eladó telek hirdetést keres Kismaros területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Kismaros területén eladó telekKismaros
6 találat

Eladó Építési telek, Kismaros 1170 m² 36.9 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Kismaros, Börzsönyliget
Azonosító: 11996_bhi

Eladó Kismaros- Börzsönyligeten egy csodás ősfás környezetben álló 1170 nm-es belterületi építési telek. Az ingatlan Lke-4 építési övezetben található, ahol: - a beépítés módja : szabadonálló - a legnagyobb beépíthetőség: 30 % - a legnagyobb épületmagasság : 4,5 m - a legkisebb zöldfelület aránya : 50 % Ezek alapján a telekre akár 350 nm fö...

Telek terület
1170 m²
Irányár
36.9 M Ft
(31.54 E Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Kismaros 1120 m² 3.9 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Kismaros, (Börzsönyliget), Kakukkfű utca
Azonosító: 12751_rds

Kismaroson, a Kakukkfű utcában vált eladóvá egy 1120m2-es, belterületi, erdei telek! A telek hegyi, részben murvás úton közelíthető meg, amely meredekebb szakaszokat is tartalmaz, így az útviszonyok időjárásfüggők. ÜH-1-es besorolású, 15% beépíthetőséggel. Kismaros – Börzsönyligeten változtatási tilalom van érvényben, ezért 2027-ig jelenleg új é...

Telek terület
1120 m²
Irányár
3.9 M Ft
(3.48 E Ft/㎡)
Eladó , Kismaros 635 m² 12.5 M Ft

eladó

Pest megye, Kismaros, Ady Endre sor
Azonosító: 13_fli

Nem kész ház. Hanem lehetőség! Börzsönyligeten eladó egy gyönyörű, belterületi telek, erdővel, madárhangokkal, tiszta levegővel körülvéve. A látványtervek megmutatják, milyen is lehetne itt élni – nyaralóként, vendégházként vagy egyszerűen egy nyugodt menedékként. Ez a hely nem ígér – inspirál. A többi a te döntésed. - 635 m² | belterület ...

Telek terület
635 m²
Irányár
12.5 M Ft
(19.69 E Ft/㎡)
sürgős!
Sürgős
Eladó Építési telek, Kismaros 1000 m² 30 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Kismaros, Börzsönyliget
Azonosító: 11970_bhi

Eladó Kismaros-Börzsönyligeten egy 1000 nm-es belterületi építési telek. Az ingatlan Lke-4 építési övezetbe tartozik, ahol: - a maximálisan beépíthetőség: 30 % - a legkisebb zöldfelület nagysága: 50% - a legnagyobb épületmagasság: 4,5 m Ezek alapján a telekre akár 300 nm földszint+ bruttó 300 nm tetőteres lakóépület építhető. A telken vezet...

Telek terület
1000 m²
Irányár
30 M Ft
(30 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Kismaros 1046 m² 38 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Kismaros, Börzsönyliget
Azonosító: 1825_pl

Távol a nagyváros zajától, a fővárostól 30-35 perc autóútra, Kismaros szélén, gyönyörű erdei környezetben eladó, egy 1046 négyzetméteres telken elhelyezkedő fa szerkezetű épület a természet közelségére vágyóknak. A telek bejáratától árnyékot biztosító ősfák között juthatunk el a 25 négyzetméteres épülethez. A telek 30%-a beépíthető. A közműveket...

Belső terület
25 m²
Telek terület
1046 m²
Irányár
38 M Ft
(36.33 E Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Kismaros 1050 m² 5 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Kismaros, Börzsönyliget
Azonosító: 1644_pl

Eladó Kismaros Börzsönyligeten belterületi 1050 nm telek.. Kivett beépítetlen terület a tulajdoni lapon. Besorolása ÜH1: -a legnagyobb megengedett beépítettség 15%, -a megengedett legnagyobb építménymagasság 4 m, -a legkisebb kialakítandó zöldfelület 65% -a beépítés jellemző módja szabadon álló -a kialakítható új telek legkisebb mérete 1200 m...

Telek terület
1050 m²
Irányár
5 M Ft
(4.76 E Ft/㎡)

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Kismaros
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Kismaros
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2