Építési telkek Budapesten és vidéken 12. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 557 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Telkek keresése országszerte

Keressen budapesti és vidéki telkeket egyszerűen az egész ország területén. A főkategórián belül tovább szűkíthet - építési, üdülő, ipari telkek is érhetőek!

Eladó Építési telek, Tököl 680 m² 14.9 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Tököl
Azonosító: 8189_leebesfia

???? ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ TÖKÖL KÖZPONTJÁHOZ KÖZEL! ???? ???? Cím: Tököl, új-parcellázású rész ???? Méret: 680 m² (18 m széles, 37 m hosszú) ???? Beépíthetőség: 30% ????️ Besorolás: Lke4 – 1 lakóház építhető ???? Közművek: Vezetékes gáz: utcában Elektromos áram: utcában Víz, csatorna: nincs kiépítve ????️ Közelben minden, amir...

Telek terület
680 m²
Irányár
14.9 M Ft
(21.91 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Dabas 850 m² 16.99 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 696_adimp

Hangulatos telkek eladók – természetközeli környezet, fejlesztési lehetőséggel Dabason kínálunk megvételre két, jelenleg akácossal borított, erdős jellegű telket, amelyek ideális választást jelentenek azok számára, akik csendes, természetközeli környezetben keresnek lehetőséget építkezésre vagy befektetésre. A két telek jelenleg jogilag egy hely...

Telek terület
850 m²
Irányár
16.99 M Ft
(19.99 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 5400 m² 54.99 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 695_adimp

Ipari ingatlan kiváló elhelyezkedéssel, telephelyengedéllyel – akár cserével is! Dabason megvételre kínálok egy 5.400 m²-es, mely GIPE6-os övezeti besorolású, így ipari, logisztikai, raktározási célra is kiválóan alkalmas. A terület részben murvás burkolattal ellátott, a telek teljesen körbekerített. Közmű jelenleg nincs a telken, de a megközel...

Telek terület
5400 m²
Irányár
54.99 M Ft
(10.18 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Zalaegerszeg 3262 m² 18 M Ft

eladó Építési telek

Zala megye, Zalaegerszeg, Lukahegy
Azonosító: 94_phr

Különleges panorámás èpítési telek Lukahegyen Különleges lehetőség – eladó panorámás építési telek Zalaegerszeg–Lukahegyen Magyarország egyik legszebb, dimbes-dombos táján, Zalaegerszeg Lukahegy részében kínálunk eladásra egy 3200 m²-es, kivételes adottságú építési telket. A környék lenyűgöző panorámája és természeti szépsége azonnal elvaráz...

Telek terület
3262 m²
Irányár
18 M Ft
(5.52 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Paks 1576 m² 10 M Ft

eladó Építési telek

Tolna megye, Paks, Pörösi sor
Azonosító: 320_gbn

Eladásra kínálok a Pörösi soron egy építési telket. Az 1576 m2-es építési telek a pörösi soron található. A természet kedvelői ideális választása lehet ez a telek, hiszen gyönyörű szép környezetben található. ...

Telek terület
1576 m²
Irányár
10 M Ft
(6.35 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Paks 1708 m² 10 M Ft

eladó Építési telek

Tolna megye, Paks, Pörös
Azonosító: 319_gbn

Eladásra kínálok a Pörösi soron egy építési telket. Az 1708 m2-es építési telek a pörösi soron található, bontásra váró építési maradványok találhatóak rajta. A természet kedvelői ideális választása lehet ez a telek, hiszen gyönyörű szép környezetben található. Elektromos beállás és ásott (gyűrűs) kút található. ...

Telek terület
1708 m²
Irányár
10 M Ft
(5.85 E Ft/㎡)
Eladó Gyümölcsös, Törökbálint 1 m² 25.75 M Ft

eladó Gyümölcsös

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36060_v

Törökbálinton 999m2 kereskedelmi, szolgáltató övezeti besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 7200 m2, összefüggő terület is vásárolható....

Telek terület
1 m²
Irányár
25.75 M Ft
(25.75 M Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budapest, XXII. kerület 1 m² 55 M Ft

eladó Építési telek

Budapest, XXII. kerület, Budafok, Gádor u.
Azonosító: 16161_bh

INGATLAN HELYSZÍNE: XXII. kerület Budafok részén található a Gádor utcában, a Budafoki MTE Sportegyesület szomszédságában. Kiválóan megközelíthető az 58, 158-as buszokkal. 5-7 percre elérhető a budai fonódó villamoshálózat is (47, 56-villamos) Újbuda központ – Móricz Zsigmond körtér cca 20 perc alatt elérhető. TELEK JELLEMZŐI: Lke-1/BF/2 besor...

Telek terület
1 m²
Irányár
55 M Ft
(55 M Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó Építési telek, Dabas 806 m² 5.99 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 693_adimp

Dabason megvételre kínálok 806 m2-es (15,5 x 54 m), Lf-1 besorolású építési telket. Igény esetén a szomszédos telkek is megvásárolhatók. Közelben, bölcsőde, óvoda, általános iskola, bevásárlási lehetőségek, távolsági buszmegálló, vasútállomás, stb megtalálhatók. Hívjon bizalommal, hogy személyesen bemutathassam Önnek ezt a remek ár/érték arányú ...

Telek terület
806 m²
Irányár
5.99 M Ft
(7.43 E Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Törökbálint 2356 m² 70.99 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36054_v

Törökbálinton eladó MK2 övezeti besorolásban lévő zart kerti telek, széles utcafronttal. A vízellátás fúrt kúttal megoldott. A telek mellett található egy másik 2000m2-es telek, rajta 60m2-res , kétszintes családi házzal. ...

Telek terület
2356 m²
Irányár
70.99 M Ft
(30.13 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Mosonmagyaróvár 25200 m² 224 M Ft

eladó Építési telek

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár
Azonosító: 3928_ko

Különleges major eladó Mosonmagyaróváron – 2,5 hektáros birtok többfunkciós lehetőséggel! Komplex ingatlan iroda kínálja eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező major jellegű ingatlant, mely Mosonmagyaróvár közkedvelt, nyugodt papréti városrészén található. ???? Telekméret: 2,5 hektár ???? Főépület: 260 m² – téglaépítésű, igényesen k...

Belső terület
260 m²
Telek terület
25200 m²
Szobák
5
Irányár
224 M Ft
(8.89 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Sződliget 900 m² 59.6 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Sződliget
Azonosító: 16156_bh

Sződligeten kínálunk eladásra egy 900 nm-es belterületi, építési telket. A telken minden közmű megtalálható, önálló családi ház vagy ikerház építésére is alkalmas. Elhelyezkedése kitűnő, a közelben minden megtalálható, ami a mindennapok során szükséges lehet. A Duna-part pár perc sétával elérhető. Irányár: 59.6 M Ft...

Telek terület
900 m²
Irányár
59.6 M Ft
(66.22 E Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 64900 m² 698.97 M Ft + Áfa

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36044_v

Eladó 6,49ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
64900 m²
Irányár
698.97 M Ft + Áfa
(30 €/㎡ + Áfa)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 29200 m² 314.48 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36043_v

2,92ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
29200 m²
Irányár
314.48 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 14100 m² 151.86 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36042_v

Eladó 1,41ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
14100 m²
Irányár
151.86 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Építési telek, Dabas 78100 m² 841.14 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36041_v

7,81ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park 7,81hektáros területe ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! Bővebb információkért keressen elérhetőségeimen, szívesen állok a rendelkezésére!...