Építési telkek Budapesten és vidéken

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 557 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Telkek keresése országszerte

Keressen budapesti és vidéki telkeket egyszerűen az egész ország területén. A főkategórián belül tovább szűkíthet - építési, üdülő, ipari telkek is érhetőek!

Eladó , Környe 720 m² 11.1 M Ft

eladó

Komárom-Esztergom megye, Környe, Hobbikert
Azonosító: 236_tl

Pihenj és találd meg a számításaidat Környén, kompakt, új építésű kisházban! Új kisház, körbekerített kiskert, jó megközelíthetőség, fontos fejlesztések.... ezek amik az egyik legfontosabb tényezők ha hasonló, kiskertes ingatlant keresel! Eladásra kínáljuk ezt a 22 m²-es, új állapotú könnyűszerkezetes kisházat mely egy 720m2-es mezőgazdasági ki...

Belső terület
22 m²
Telek terület
720 m²
Irányár
11.1 M Ft
(504.55 E Ft/㎡)
Alacsony rezsi!
Alacsony rezsi
Eladó , Oroszlány 1317 m² 6 M Ft

eladó

Komárom-Esztergom megye, Oroszlány, Svandovszki dűlő
Azonosító: 234_tl

Kertes mezőgazdasági ingatlan Oroszlány külterületi részén eladó! 20 m²-es tégla építésű ház, 1317 m²-es zártkerti telken, Oroszlányban a Svandovszki dűlőben található! A kert végében kis erdős részben patak csörgedezik, igazán romantikus hangulatot áraszt! Egy esetleg két fő számára állandó lakhatásra is alkalmas kisházzal, a kert végében pe...

Belső terület
20 m²
Telek terület
1317 m²
Irányár
6 M Ft
(300 E Ft/㎡)
eladás folyamatban!
Eladás folyamatban
Eladó Szántó, Cegléd 1500 m² 1.2 M Ft

eladó Szántó

Pest megye, Cegléd, Ugyer, III. dülő
Azonosító: 599_ci

1500 m²-es szántóföld eladó Cegléd! Ha olyan területet keres, ahol a madárcsicsergés az úr, de nem akar lemondani az áram nyújtotta kényelemről sem, ez a Ön lehetősége! A telken a villany már bent van, így azonnal indítható a gazdálkodás, a hobbikertészkedés, vagy kialakítható egy békés hétvégi menedék. Miért zseniális választás? Azonnal haszno...

Telek terület
1500 m²
Irányár
1.2 M Ft
(0.8 E Ft/㎡)
Eladó Szőlős, Letenye 3000 m² 10 M Ft

eladó Szőlős

Zala megye, Letenye
Azonosító: 76_jin

Zala megyében, a horvát határ közvetlen közelében, Letenye város szőlőhegyén eladó a fotókon látható zártkert, nyaralóként is használható gazdasági épülettel. A három helyrajzi számon nyilvántartott terület változó minőségű, de járható aszfaltos úton közelíthető meg, egy része szőlővel beültetett. A csatolt térképen látható 1. számú, 1112 m2-...

Belső terület
37 m²
Telek terület
3000 m²
Irányár
10 M Ft
(270.27 E Ft/㎡)
Eladó Szántó, Csákvár 4487 m² 11.5 M Ft

eladó Szántó

Fejér megye, Csákvár, Kotlóhegyi IX. dűlő
Azonosító: 65_bbm

Eladó zártkerti ingatlan Csákváron, a Kotló-hegyen – páratlan panorámával! Csákvár egyik legszebb részén, a Kotló-hegyen kínálunk eladásra egy 4487 m²-es zártkerti (szántó besorolású) ingatlant. A telek kb. 13 méter széles, és 340 méter hosszú, enyhén lejtős, a felső, hátsó részéről pedig lenyűgöző panoráma nyílik a környező tájra – ideális vála...

Telek terület
4487 m²
Irányár
11.5 M Ft
(2.56 E Ft/㎡)
Eladó Szőlős, Tapolca 2784 m² 32 M Ft

eladó Szőlős

Veszprém megye, Tapolca, Szent György-hegy
Azonosító: 178_bpi

Szent György-hegyi kis ház szerető gazdáját keresi Ha arra vágyik, hogy hétvégéit a természet ölelésében töltse, távol a város zajától, és jóleső érzéssel fogyassza el a saját kertjében megtermelt zöldségeket, gyümölcsöket, akkor lehet, hogy most megtalálta a helyét. A Szent György-hegy felső harmadában, az észak-keleti oldalon várja új tulajdono...

Belső terület
50 m²
Telek terület
2784 m²
Irányár
32 M Ft
(640 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Albertirsa 2880 m² 16 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Albertirsa, Irsa
Azonosító: 486_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja csendes, nyugis környéken Albertirsa zártkerti övezetében ezt a 2880 nm.es szántó besorolású földterületet a rajta álló 30 nm-es szerkezetkész téglafalazatú építménnyel. Az épület alatt egy 24 nm-es pince található. Aki nyugalmas csendes helyet keres lakhatás vagy pihenés céljára, itt a kiváló lehető...

Belső terület
17 m²
Telek terület
2880 m²
Irányár
16 M Ft
(941.18 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó Gyümölcsös, Szatymaz 16301 m² 4.5 M Ft

eladó Gyümölcsös

Csongrád megye, Szatymaz, III. körzet
Azonosító: 127_fwh

Fektessen be a jövőbe! Eladó termőföld Szatymaz, Villamaszálláson! Eladó egy jelenleg is művelés alatt álló 1,6 hektáros (1 6301 m²) szántó besorolású termőföld, mely 13 AK értékkel rendelkezik (Natura 2000 terület része). Elhelyezkedés: könnyen megközelíthető helyen, mindössze 130 méterre az aszfaltos úttól! Ne hagyja ki ezt a nagyszerű ...

Telek terület
16301 m²
Irányár
4.5 M Ft
(0.28 E Ft/㎡)
Eladó Szántó, Albertirsa 1956 m² 2.5 M Ft

eladó Szántó

Pest megye, Albertirsa, (Irsa), Kakasi dűlő
Azonosító: 485_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínál Albertirsán a Kakasi dűlőben egy két utcára nyíló 1956 nm.-es szántó területet. A Kakasi dűlő utcafronti részén húzódik az áram közmű. Kérem hívjon bizalommal....

Belső terület
1956 m²
Telek terület
1956 m²
Irányár
2.5 M Ft
(1.28 E Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Sátoraljaújhely 2499 m² 10 M Ft

eladó Üdülő

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Sátoraljaújhely
Azonosító: 84_hah

Eladó Sátoraljaújhelyen az Nemzeti összetartozás hídja közelében egy 2499 m2 belterületi telek, kb 60 m2 nagyságú épülettel. Víz, villany bekötve, szennyvíz derítőbe kötve. A vadregényes környzeretben elhelyezkedő ház erőssen felújítandó. A telek üdülő övezetben található, hegyvidéki panoráma, jól megközelíthető autóval. Kiváló túrázási lehetőség,...

Telek terület
2499 m²
Irányár
10 M Ft
(4 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Balatonendréd 4080 m² 34.9 M Ft

eladó Építési telek

Somogy megye, Balatonendréd, Karancó
Azonosító: 4_bma

Balatonenréden, idilli környezetben, hangulatos ház várja új Tulajdonosát! A ház kétszintes és ablakaiból csodás zöld panoráma tárul szemünk elé. Az épülethez tartozik egy rakott pince, eső vízgyűjtő, emésztő, fúrt kút és egy lankás zöld terület, melyet igény szerint tovább fejleszthet. Az ingatlan zártkerti, művelés alól kivonása folyamat...

Belső terület
60 m²
Telek terület
4080 m²
Irányár
34.9 M Ft
(581.67 E Ft/㎡)
Eladó Erdő, Délegyháza 49.9 M Ft

eladó Erdő

Pest megye, Délegyháza
Azonosító: 388_isz

Eladó 15.662 m2-es erdő Délegyháza külterületén....

Irányár
49.9 M Ft
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Békés 57025 m² 168 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Békés megye, Békés, Békés
Azonosító: 41_int

ELADÓ! Békés (Békés vármegye), ÁLATTARTÓ TELEP Telep alapterülete: 57.025m2 bekerítve - Istállók mennyisége, alapterülete: 6 istálló, 4644 m2 Beton padozat, Jó minőségű - Szociális helyiségek mennyisége, méretek, kialakítások: 2 szociális épület (1 használatban, 1 használaton kívül (felújítandó)) - Engedélyek: vízkészlet: 7750 m3 - Áram ell...

Belső terület
4644 m²
Telek terület
57025 m²
Irányár
168 M Ft
(36.18 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Gyula 5662 m² 29.8 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Gyula, Csabai út
Azonosító: 11_int

ELADÓ! GYULA, (Békés megye) Csabai út (kereskedelmi és lakóövezet besorolású) 5662 m2 fásított terület, legelő megnevezésű, gáz, villany bekötéssel rendelkező ingatlan, további utcáról történő közmű bekötési lehetőséggel. Ipari fejlesztési terület részére....

Belső terület
5662 m²
Telek terület
5662 m²
Irányár
29.8 M Ft
(5.26 E Ft/㎡)
Eladó , Gyula 108274 m² 69.5 M Ft

eladó

Békés megye, Gyula, Dénesmajor
Azonosító: 10_int

ELADÓ! GYULA, (Békés megye) Dénesmajor – HALASTÓ, 10.8274 ha m2 területű, osztatlan közös tulajdonú halastó, melynek vízvételi lehetősége a Körös folyóból lehetséges....

Belső terület
108274 m²
Telek terület
108274 m²
Irányár
69.5 M Ft
(0.64 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Gödöllő 1478 m² 29 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Gödöllő, Boncsok
Azonosító: 78_aes

Panorámás telek hétvégi házzal Gödöllőn – kivételes lehetőség! Eladó Gödöllőn, a Boncsok dűlő csendes, természetközeli részén egy 1478 m²-es, panorámás zártkerti telek, rajta egy szigetelt, könnyűszerkezetes hétvégi házzal. A telken egy 30 m²-es, kétszintes kialakítású épület található, amely 2012–2013-ban, engedéllyel épült, és rendelkezik h...

Belső terület
30 m²
Telek terület
1478 m²
Irányár
29 M Ft
(966.67 E Ft/㎡)
Eladó , Szeged 1785 m² 25 M Ft

eladó

Csongrád megye, Szeged, (Szőreg), Föld utca
Azonosító: 123_fwh

Saját kert, saját termés – Szeged-Szőregen Szeged-Szőreg csendes, természetközeli részén eladó egy kertes mezőgazdasági (MK) besorolású telek, két helyrajzi számon nyilvántartott, összesen 1785 m² területtel. Főbb jellemzői: • gondozott, művelt terület • fúrt kút (13 m) • villany: 16A • 22 m utcafront • jól megközelíthető, nyugodt környe...

Belső terület
38 m²
Telek terület
1785 m²
Irányár
25 M Ft
(657.89 E Ft/㎡)
Dupla telek!
Dupla telek
Eladó , Oroszlány 2291 m² 8.2 M Ft

eladó

Komárom-Esztergom megye, Oroszlány, Majkpuszta
Azonosító: 215_tl

Eladó egy zártkert, azaz mezőgazdasági ingatlan kitűnő helyen Oroszlányban Majk közelében! Remek lehetőség vár Komárom-Esztergom megyében, Oroszlány közvetlen közelében a Majki utca végén, 2291 m²-es zártkerti területen. A művelési ág alá tartozó kert kifüggesztéses adásvételi eljárást igényel, a birtokátadás ettől független, egyéni megállapodás...

Belső terület
21 m²
Telek terület
2291 m²
Irányár
8.2 M Ft
(390.48 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó Szőlős, Nagykanizsa 2416 m² 5.49 M Ft

eladó Szőlős

Zala megye, Nagykanizsa, (Förhénchegy), Öregförhénc út
Azonosító: 3741_csaszi

PANORÁMÁS ZÁRTKERT ELADÓ NAGYKANIZSÁN – A FÖRHÉNCI HEGYEN Nagykanizsa kedvelt zártkerti övezetében, a Förhénci hegyen kínálok megvételre egy 2416 m²-es zártkerti ingatlant, amely kiváló választás mindazok számára, akik a város közelében szeretnének egy nyugodt, természetközeli helyet, saját kis birtokot, hétvégi pihenőhelyet vagy gazdálkodásra a...

Belső terület
21 m²
Telek terület
2416 m²
Eredeti irányár
5.9 M Ft
Akciós ár
5.49 M Ft
(261.43 E Ft/㎡)
Eladó Szántó, Mikebuda 3769 m² 1.35 M Ft

eladó Szántó

Pest megye, Mikebuda, Külterület
Azonosító: 475_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Mikebudán a 3769 nm-es szántó besorolású ingatlant. A részletekért kérem hívjon bizalommal. Irodánk jogi és profi hitelügyintézői segítséget nyújt ügyfeleinek....

Telek terület
3769 m²
Irányár
1.35 M Ft
(0.36 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt

75 találat
Eladó telek kínálat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2